Boya Dolum Makinası

İç mekan boyası, dış mekan boyası, sıvı pigmentler, boya, leke, vernikler, çözücüler, kaplamalar, boya endüstrisinden daha çok koyu kıvamlı ve yapışkan olma eğiliminde olan kimyasal ürünlerdir. Bu nedenle hacimsel pistonlu doldurma sistemi, verimli ve hassas doldurma için harika bir çözümdür. Dahası; pnömatik doldurma sistemi, solventler veya diğer yanıcı ürünler içeren boyaları doldurmak için idealdir.

KULP’un ürettiği makineler, şişe, bidon veya en yaygın olarak metal veya plastik kovalar gibi çeşitli ambalaj türlerine uyum sağlayabilir. Ve ambalajınızın boya ile lekelenmesi istenmediği için, damlama önleyici sistem burada devreye giriyor ve KULP, nozullardan sıfır damlama garantisi veriyor. Aynı dolum makinesi ile farklı renk boyaları doldururken temizlik de önemli bir kriterdir. Ve KULP, dolum silindirlerinin kolayca sökülmesini ve aynı zamanda C.I.P. temizleme sistemlerine uyarlanmasını sağladığı için bunu da dikkate almaktadır.

Farklı ambalaj tipleri için uyarlanmış dolum, kapak kapama ve etiketleme makinelerini içeren videoları aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

2 ve 5 litrelik teneke kutulara boya dolum ve kapak kapatma ünitesi

5 litrelik plastik kovalara boya dolum, otomatik kapak kapatma ve çepeçevre etiketleme hattı

Boya kovaları için tam otomatik kapak kapatma makinesi

4 kafalı otomatik boya dolum, kapak kapatma ve etiketleme hattı