KULP Ambalaj Makinaları Hakkında

KULP Dolum Makinası Hakkında

KULP 1984 yılında sektörün dolum makinelerine olan ihtiyacını fark eden Cüneyt DOĞRUSÖZ tarafından İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda farklı sektörlere yönelik çeşitli dolum makinaları, vakumlu mikserler ve karıştırıcı gibi ürün imalatı içeren makinalar ile toz pudra dolum makinaları gibi çok çeşitli makinalar üreterek sektöre hizmet veren firma, değişen ve gelişen dünya koşulları çerçevesinde, zaman içinde kurumsallaşarak, dolum, kapak dizme, kapak kapama ve etiketleme makinalarından ve transfer pompalarından oluşan ambalaj makinaları imalatında faaliyet göstermektedir.
Bugün 1000 m2 çalışma alanı ve 50’ye yakın uzman kadrosu ile Gıda, Süt, Kozmetik, Kimya, Boya, İlaç ve Pastacılık sektörleri için ambalaj makinaları imal eden KULP, 1997 yılında Hollanda ile başlayan makina ihracatına 59 ülkeye yayılarak devam etmektedir. Belçika, Yunanistan, Avusturya, İtalya, Rusya, Meksika, Hindistan, İngiltere ve Kolombiya’daki yetkili Satış temsilcilikleri ile de yurt dışı satış ve pazarlama faaliyetlerini her geçen gün artırmaktadır.

Cüneyt Doğrusöz
Cüneyt Doğrusöz Cüneyt Doğrusöz

Başarımız

Her türlü yedek parça temininde zengin stokları aracılığıyla kısa sürede hizmet veren firma, satış sonrası süreçte de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunmakta ve sürekli gelişmek için AR-GE faaliyetlerini her geçen gün daha da güçlendirmektedir. Özel olarak tasarlanan ve üretimi yapılan uzun ömürlü ambalaj makinalarını profesyonel satış sonrası hizmetleriyle birlikte rekabetçi fiyatlar ile müşterilerine sunan KULP, bugün yurt içinde ve yurt dışında 1500’e yakın çalışan makinası ile bu alanda elde ettiği konumu daha sonraki nesillere taşıma arzusuyla öncü olmaya devam ederek, kaliteden ödün vermeden her geçen gün sektörün gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Tarihimiz
achievement image