Bal Dolum Makinası

KULP’un bal doldurma çözümleri:

Bal paketleme, KULP'un uzun yıllara dayanan uzmanlığı olan bir diğer projedir. Genellikle yoğun ve yapışkan ürünlerin dolumları için, pnömatik hacimsel dolum sistemleri en doğru hassasiyeti verdikleri için en doğru seçenektirler. İster otomatik olsun ister yarı otomatik, KULP Dolum makineleri bu tür kıvamlı ürünleri onlarca yıllık tecrübesiyle birlikte soğuk yada sıcak olarak ve nozullarında en ufak bir damlama meydana gelmeden ambalajlarına doldurur.

Gluktoz ve Fruktoz içeriğine göre değişen yoğunluklarda, balın hangi şekilde filtreden geçirildiği ya da hangi sıcaklıkta olursa olsun pnömatik sisteme sahip dolum makinelerimiz hiç zorlanmadan yüksek gramaj hassasiyetiyle her türlü balı doldurabilmektedir.

Bu nedenle, KULP'un sıvı ve viskoz ürünler için dolum makineleri, balın kalınlığı veya kapasitesi ne olursa olsun, yüksek hız, aşırı verimlilik ve % 100 güvenilir damlama önleyici sistemi ile müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.

Makinelerinin yüksek kalitesi ve satış sonrası hizmetlere verdiği önem KULP’un bal sektöründe dünya çapında bir üne kavuşmasını sağladı. KULP Türkiye'de ve Dünya’da bulunan büyük ölçekli firmaların yanı sıra   küçük ölçekli firmalarında güvenini tam anlamıyla sağlamıştır. Türkiye’de Balparmak ve Anavarza, Pakistan’da Young’s, Mısır’da Harraz ve çok daha fazlasını bunlara örnek olarak gösterebiliriz.

Dolum makinelerimiz cam kavanozlar, plastik kavanozlar veya metal kaplar için uyumludur:

250gr ve 750gr aralığında Cam Kavanozlar için Yarı Otomatik Dolum Makinesi

1kg Kapasiteli Cam Kavanoz için Bal Dolum Makinesi

Metal Ambalajlar için Manuel Bal Dolum Makinesi

İster geniş ister küçük ambalajlar, ister otomatik ister yarı otomatik:

Küçük Kavanozlar için Yüksek Kapasiteli Dolum ve Kapak Kapatma Hattı

Cam Kavanozlar için Orta Kapasiteli Dolum Makinesi