El Dezenfektanı Dolum Makinası

Dünyanın küresel bir pandemiyle savaştığı bu kadar zor günlerde, el dezenfektanı, diğer alkol bazlı hijyen çözümleri, çok sık kullanımla günlük hayatımızda bir zorunluluk haline geldi. Girişimciler, üretimlerini genişletmek veya sıfırdan başlatmak için yeni iş fırsatları görüyorlar.

Bunun için KULP, farklı şekillere sahip şişe veya bidonlar için dayanıklı dolum makineleri, kapama makineleri ve etiketleme makineleri ile mükemmel paketleme çözümlerine sahiptir. Sıvı, jel veya losyon formunda ürün dolumu, kolonya dolumu, antibakteriyel jel dolumu, alkol dolumu, el dezenfektanı dolumu veya köpürüyor olsa dahi her türlü hijyen ürünü dolumu için yarı otomatik dolum makineleri mevcuttur. Ama aynı zamanda pnömatik veya servo motorla çalışan; iki kafalı, dört kafalı, altı kafalı veya sekiz kafalı tüm otomatik KULP dolum makineleri, temiz, yüksek hassasiyetli ve doğru dolum için idealdir.

Kapak kapatma makinesi; püskürtme kapakları, pompalı kapaklar, vidalı kapaklar ve twist-off kapaklar için idealdir.

KULP Etiketleme makineleri, ambalajın büyük veya küçük olmasına ya da şekline bağlı olmaksızın (silindirik veya kare şişeler, dikdörtgen veya diğer şekilli kutular) kendinden yapışkanlı etiketleri tek taraflı/iki taraflı veya çepeçevre ambalajı saracak şekilde yerleştirebilir ve yapıştırabilir.

El dezenfektanı 3 litrelik şişe dolum makinesi

 

5 litrelik bidon dolum ve kapak kapatma makinesi